-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-000278-a
Лабораторні реактиви
Завершена
364 335.00
UAH без ПДВ
Номер:
75d048cc8bda4912b922950b5912104f
Внутрішній номер закупівлі:
29767119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-000278-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987273
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Гідності, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Маковська +380950952243 zakupkacml@ukr.net https://zakupivli.pro/gov/company/01987273
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
364 335.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 08:43 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 08:43 - 17.07.2026 08:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:03
Період кваліфікації:
17.07.2026 08:00 - 17.07.2026 17:09
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴364 335.00 Лабораторні реактиви