-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Оголошено тендер
389 838.45
UAH
Номер:
f279e32d55674ea3b6ce7e05b5df344f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-007771-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987273
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Гідності, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987273
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Гідності, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
389 838.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви
Примітки:
Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.07.2026 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ.Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). План використання - Медикаменти та перев'язувальні матеріали.
Сума389 838.45 UAH