-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Комплекти індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання.
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011848-a
Завершена
793 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
a8461a886dfa4af1b74c14e020cdb648
Внутрішній номер закупівлі:
29766556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011848-a
Замовник:
Броварський ліцей № 10
Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25657557
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 17-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Кукшина +380979977107 kykshina10@ukr.net http://brovary-school10.edukit.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
793 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 08:21 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 08:21 - 17.07.2026 00:21
Аукціон:
з 20.07.2026 13:54
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:21 - 20.07.2026 15:41
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴793 333.33 «Комплекти індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання.