-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комплекти індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання.
Оголошено тендер
952 000.00
UAH
Номер:
fd5db26c6a244a7980f913f086838926
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-014175-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Броварський ліцей № 10
Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25657557
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 17-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Броварський ліцей № 10
Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25657557
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 17-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
952 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комплекти індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.07.2026 20:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплекти індивідуальних канатно-спускових рятувальних пристроїв
Кількість
20 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБровари
Сума952 000.00 UAH