-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
66510000-8 Страхові послуги Послуги медичного страхування для колективу НЕК "Укренерго"
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011612-a
Інформація, що вимагається част. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана у оголошенні про проведення відкритих торгів, вказана у тендерній документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
111 974 804.00
UAH без ПДВ
Номер:
a433061447614db4934ae5dedece8b17
Внутрішній номер закупівлі:
29766321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011612-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Матвієнко Світлана Іванівна 380442383952 Matviienko.SI@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
111 974 804.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 19:13 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 19:13 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 11:34 - 17.08.2026 12:09
Період кваліфікації:
17.08.2026 12:09 - 03.09.2026 08:17
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 974 804.00 66510000-8 Страхові послуги Послуги медичного страхування для колективу НЕК "Укренерго"