-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Супутниковий модем
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011312-a
Завершена
902 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
03155c158b7b4787bab2fe93c9aa0ae0
Внутрішній номер закупівлі:
29766020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011312-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
902 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 17:53 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 17:53 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 11:45
Період кваліфікації:
16.07.2026 00:00 - 20.07.2026 17:51
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴902 500.00 Супутниковий модем