• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Придунайська, 297 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. ДБН А.2.2-3:2014

Завершена

341 811.00 UAH без ПДВ
Номер: 0f44691f13cf440ca59dbd473e2d76c2
Внутрішній номер закупівлі: 29765152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-010451-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Контактна особа: Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 341 811.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 16:34 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 16:34 - 16.07.2026 00:00
Аукціон: з 16.07.2026 15:25
Період кваліфікації: 16.07.2026 00:00 - 16.07.2026 16:13
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴341 811.00 Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Придунайська, 297 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області