• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Придунайська, 297 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

Оголошено тендер

416 290.00 UAH
Номер: 774b71719545434b88725fe492b8337d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-011773-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість: 416 290.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Придунайська, 297 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.07.2026 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяІзмаїл
Сума416 290.00 UAH