• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування)

Завершена

691 221.50 UAH без ПДВ
Номер: 10d2a967061d4054abdac1f742fcccb6
Внутрішній номер закупівлі: 29763497
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-008773-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 "Сонечко" Одеської міської ради
Контактна особа: Смілянська Ірина Віленівна 380638007494, 380978456304 sonechko_chield3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 691 221.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 15:30 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 15:30 - 16.07.2026 00:00
Аукціон: з 16.07.2026 15:58
Період кваліфікації: 16.07.2026 00:00 - 16.07.2026 11:30
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴691 221.50 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування)