-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування)
Оголошено тендер
829 465.80
UAH
Номер:
71c34ac392564358a3a951b4c488e50f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-010461-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 "Сонечко" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05497258
-
Адреса:
65111, Україна, Одеська область, Одеса, пр-т Добровольського, буд. 149/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 "Сонечко" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05497258
-
Адреса:
65111, Україна, Одеська область, Одеса, пр-т Добровольського, буд. 149/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
829 465.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.07.2026 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2050 - Медико-соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума829 465.80 UAH