• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль із баскетбольним кільцем та футбольними воротами; Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м

Завершена

2 422 786.00 UAH без ПДВ
Номер: ed54466adf234a4cbe8c612b4880dd18
Внутрішній номер закупівлі: 29762217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-007497-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 422 786.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 14:40 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 14:40 - 16.07.2026 00:00
Аукціон: з 16.07.2026 12:22
Період кваліфікації: 16.07.2026 00:00 - 20.07.2026 14:35
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 422 786.00 Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль із баскетбольним кільцем та футбольними воротами; Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м