• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль із баскетбольним кільцем та футбольними воротами; Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м

Оголошено тендер

2 907 343.20 UAH
Номер: 95edb16e3a0e452c9d792cbcf7eacfc3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-008441-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Очікувана вартість: 2 907 343.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль із баскетбольним кільцем та футбольними воротами; Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.07.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Спортивний модуль із баскетбольним кільцем та футбольними воротами, d=8м
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 1 одиниця
Період постачання (не задано)
Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 4 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума2 907 343.20 UAH