-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-006649-a
Завершена
208 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1c8fe0006d434b0bab4373a8e74bfbf5
Внутрішній номер закупівлі:
29761378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-006649-a
Замовник:
Савранська дитяча школа мистецтв Савранської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02222495
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Саврань, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яновська Лілія Іванівна +380486531598 cultura-savran@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 14:10 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 14:10 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 15:27 - 20.07.2026 15:50
Період кваліфікації:
20.07.2026 15:50 - 21.07.2026 13:54
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 000.00 Вугілля кам'яне