-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Оголошено тендер
208 000.00
UAH
Номер:
e1a8bd9cb46f465cbb1fee57d3224939
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-007145-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Савранська дитяча школа мистецтв Савранської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02222495
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Саврань, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Савранська дитяча школа мистецтв Савранської селищної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02222495
-
Адреса:
66200, Україна, Одеська область, Саврань, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
208 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
NK 018:2023:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування:
08.07.2026 13:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
16 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВугілля кам'яне
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаврань
Сума208 000.00 UAH