• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Надання експертного висновку щодо послуги мобільного зв'язку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Торги не відбулися

15 826.50 UAH без ПДВ
Номер: be481d25df7147048b65019bfd77ab4f
Внутрішній номер закупівлі: 29761309
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-006581-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 826.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 14:07 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 14:07 - 16.07.2026 09:00
Аукціон: з 17.07.2026 11:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 826.50 Надання експертного висновку щодо послуги мобільного зв'язку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"