• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Надання експертного висновку щодо послуги мобільного зв'язку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

18 991.80 UAH
Номер: 50b1d6f35e0b40b6b122d32feea3ab9a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-27-013645-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 18 991.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Надання експертного висновку щодо послуги мобільного зв'язку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №284-26 від 27.05.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування: 27.05.2026 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума18 991.80 UAH