-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-005735-a
Торги не відбулися
317 362.00
UAH без ПДВ
Номер:
b259e2d91a6d4cd49024a1f006f3e6ff
Внутрішній номер закупівлі:
29760474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-005735-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828319
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Овчіннікова +380443666402 nastiaov1@gmail.com https://kmlvm.kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 362.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 13:21 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 13:21 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 14:39
Період кваліфікації:
24.07.2026 10:00 - 27.07.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 362.00 Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)