-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)
Оголошено тендер
380 834.40
UAH
Номер:
e45fcc50f28e4f15b069ce6aca6402d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-006761-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828319
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828319
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 834.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.07.2026 13:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)
Кількість
3 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума380 834.40 UAH