-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запірна арматура високого тиску
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-005340-a
Завершена
1 490 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
82a60f26120d4e51b5692abee7debe86
Внутрішній номер закупівлі:
29760064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-005340-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петроченкова Наталія 380442776813 n.petrochenkova@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 490 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 12:56 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 12:56 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:33
Період кваліфікації:
16.07.2026 00:00 - 21.07.2026 08:49
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 490 000.00 Запірна арматура високого тиску