• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запірна арматура високого тиску

Оголошено тендер

1 788 000.00 UAH
Номер: 6071bca29208475cabe4403331b88dba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-006382-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Очікувана вартість: 1 788 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запірна арматура високого тиску
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 08.07.2026 12:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 788 000.00 UAH