• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, передбачених п.6 розділу 3 Тендерної документації, документів про освіту, записів в трудових книжках, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.

Завершена

101 760.00 UAH без ПДВ
Номер: a73e9eab7f57457387a6dbe6323f75f7
Внутрішній номер закупівлі: 29759507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-004766-a   
Замовник: Державна установа "Дніпропетровська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"
Контактна особа: Попова Євгенія Ігорівна +380980706521 popova.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 101 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 12:20 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 12:20 - 16.07.2026 00:00
Аукціон: з 16.07.2026 11:07
Період кваліфікації: 16.07.2026 00:00 - 23.07.2026 20:51
Період завантаження договору: 29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴101 760.00 Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)