• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)

Оголошено тендер

122 004.00 UAH
Номер: 25afe849b53a444f9f5364c14895da31
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-005673-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Дніпропетровська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"
Замовник: Державна установа "Дніпропетровська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"
Очікувана вартість: 122 004.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)
Примітки: Довідка про зміни до кошторису 2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.07.2026 12:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума28 799.40 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума93 204.60 UAH