-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44440000-6 Вальниці (Підшипники)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-004569-a
Торги не відбулися
1 838 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
ec140e5d45924ceda836260f2a840ea9
Внутрішній номер закупівлі:
29759296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-004569-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Маєва +380998955950 tender1met@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 838 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 12:07 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 12:07 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 838 333.33 44440000-6 Вальниці (Підшипники)