• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44440000-6 Вальниці (Підшипники)

Оголошено тендер

2 206 000.00 UAH
Номер: d41639ac711245b590690f2222448c7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-005367-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Замовник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Очікувана вартість: 2 206 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44440000-6 Вальниці (Підшипники)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Дата опублікування: 08.07.2026 11:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 206 000.00 UAH