-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги по заправці та відновленню картриджів до багатофункціональних пристроїв
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-003083-a
Завершена
21 172.08
UAH без ПДВ
Номер:
385e721eb1ad4b99834dd66229d88683
Внутрішній номер закупівлі:
29757791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-003083-a
Замовник:
ХАРКІВСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017626
-
Адреса:
61005, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Миколаївська, 16Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вовченко Наталія Олексіївна +380955629212 kh.vovchenko@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 172.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 11:06 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 11:06 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
16.07.2026 12:56 - 16.07.2026 13:19
Період кваліфікації:
16.07.2026 13:19 - 20.07.2026 09:51
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 172.08 Послуги по заправці та відновленню картриджів до багатофункціональних пристроїв