• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по заправці та відновленню картриджів до багатофункціональних пристроїв

Оголошено тендер

25 406.50 UAH
Номер: 24b569c35580432bb90d299b2d728b2f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-06-006703-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ХАРКІВСЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: ХАРКІВСЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 25 406.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по заправці та відновленню картриджів до багатофункціональних пристроїв
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.07.2026 13:47
Дата модифікації: 06.07.2026 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Заправка та відновлення картриджа HP59A
Код ДК 021:2015: 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки
Кількість 25 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Заправка та відновлення картриджа HP05A
Код ДК 021:2015: 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки
Кількість 20 послуга
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума25 406.50 UAH