-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова по вул. Вінницька, 21 в м. Бердичеві
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010428-a
Завершена
14 883 982.00
UAH без ПДВ
Номер:
77e795eee4af4634ae043533322d1fa1
Внутрішній номер закупівлі:
29753488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010428-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гондерук +380414340926 osvtend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 883 982.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:56 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:56 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
22.07.2026 13:09 - 22.07.2026 13:32
Період кваліфікації:
22.07.2026 13:32 - 31.07.2026 15:20
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 883 982.00 Ремонтно-реставраційні роботи Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова по вул. Вінницька, 21 в м. Бердичеві