-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010169-a
Торги не відбулися
1 476 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
d16de43e6cf241d19c76896dc4df3a90
Внутрішній номер закупівлі:
29753228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010169-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38163053
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Франка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Владислав Євгенійович 380342596580 1dprz.if@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 476 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:46 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:46 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 12:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 476 080.00 Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»