• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»

Оголошено тендер

1 771 296.00 UAH
Номер: 47dfa387c97949f08af99be3d6cf647c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-07-011982-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 771 296.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.07.2026 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенційні кошти + спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума771 996.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума999 300.00 UAH