-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (скління) за адресою: проспект Інженера Преображенського, буд. 5 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-009469-a
Завершена
933 411.61
UAH без ПДВ
Номер:
4f26eb173266448d814b8e72be6af754
Внутрішній номер закупівлі:
29752523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-009469-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22144952
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Фанатська, буд. 23-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Бречко +380612280930 zrs.brechko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
933 411.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:06 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:06 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 11:21
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 17.07.2026 13:35
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴933 411.61 «Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (скління) за адресою: проспект Інженера Преображенського, буд. 5 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]