-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (скління) за адресою: проспект Інженера Преображенського, буд. 5 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
Оголошено тендер
1 120 093.93
UAH
Номер:
469ab492aeb34af4aed13c6472ba843d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-011225-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22144952
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Фанатська, буд. 23-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22144952
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Фанатська, буд. 23-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 120 093.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (скління) за адресою: проспект Інженера Преображенського, буд. 5 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45421000-4 Столярні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 018:2023:
1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами
Дата опублікування:
07.07.2026 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума1 120 093.93 UAH