-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро 5))
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-008275-a
Торги не відбулися
562 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ff86611186a34e69963fed1bd14839d9
Внутрішній номер закупівлі:
29751358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-008275-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982494
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ільницька +380680417852 b_olil_svitlana@ukr.net https://bershad.health.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
562 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:20 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:20 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:11
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 24.07.2026 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴562 500.00 Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро 5))