-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро 5))
Оголошено тендер
675 000.00
UAH
Номер:
2cb49d2c1c1747d89c9a9ce92a97a052
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-010092-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982494
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982494
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
675 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро-5), Дизельне паливо (Євро 5))
Примітки:
Місцезнаходження - 24000, Вінницька область, м.Бершадь, вул. Будкевича,2; закупівля проводиться з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015р. (із чинними змінами) та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.07.2026 15:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (Євро-5)
Кількість
6500 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо (Євро-5)
Кількість
2500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума675 000.00 UAH