-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007597-a
Торги не відбулися
132 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
0f39a4b4f5bd41dd874c259e4c719edb
Внутрішній номер закупівлі:
29750672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007597-a
Замовник:
КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42281693
-
Адреса:
56576, Україна, Миколаївська область, село Білоусівка, вулиця Димитрова, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костенко Віра Олександрівна +380956586660 virakostenko4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:00 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:00 - 15.07.2026 14:59
Аукціон:
з 16.07.2026 15:55
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 500.00 Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір