-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
Оголошено тендер
132 500.00
UAH
Номер:
85fc917494f5437d8efc18734064866c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-005229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42281693
-
Адреса:
56576, Україна, Миколаївська область, село Білоусівка, вулиця Димитрова, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42281693
-
Адреса:
56576, Україна, Миколаївська область, село Білоусівка, вулиця Димитрова, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.07.2026 11:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 20.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДорошівка
Сума132 500.00 UAH