-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї; НК 031:2024: Z12030301 - ІНФУЗІЙНІ НАСОСИ (Інфузійний об’ємний насос (Інфузійний насос або еквівалент)))
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007113-a
Завершена
121 973.00
UAH без ПДВ
Номер:
d0e72ce7bd264c189edac23272ae26cd
Внутрішній номер закупівлі:
29750196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007113-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська міська лікарня №3" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14242161
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, пр.Грушевського Михайла будинок 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Скрипка +380462951994 irina-rodinchenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 973.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 14:48 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 14:48 - 15.07.2026 09:00
Аукціон:
з 16.07.2026 13:30
Період кваліфікації:
15.07.2026 09:00 - 16.07.2026 11:08
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 973.00 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї; НК 031:2024: Z12030301 - ІНФУЗІЙНІ НАСОСИ (Інфузійний об’ємний насос (Інфузійний насос або еквівалент)))