-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї; НК 031:2024: Z12030301 - ІНФУЗІЙНІ НАСОСИ (Інфузійний об’ємний насос (Інфузійний насос або еквівалент)))
Оголошено тендер
121 973.00
UAH
Номер:
7771804711da452fb1c4869d65e05f48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-005460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська міська лікарня №3" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14242161
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, пр.Грушевського Михайла будинок 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська міська лікарня №3" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14242161
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, пр.Грушевського Михайла будинок 170
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
121 973.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2023: 61514 - Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї; НК 031:2024: Z12030301 - ІНФУЗІЙНІ НАСОСИ (Інфузійний об’ємний насос (Інфузійний насос або еквівалент)))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
61514 Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.07.2026 12:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Інфузійний насос або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
61514 Помпа інфузійна загального призначення з живленням від батареї
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума6 833.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігівська
Сума115 140.00 UAH