-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО, БЕНЗИН А-95
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-005474-a
Торги не відбулися
278 278.98
UAH без ПДВ
Номер:
4d1eac7a6fc4437c8cd7fc0f0eb79f32
Внутрішній номер закупівлі:
29748550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-005474-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
278 278.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 13:25 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 13:25 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴278 278.98 ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО, БЕНЗИН А-95