-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО, БЕНЗИН А-95
Оголошено тендер
333 934.78
UAH
Номер:
fe5e60bd6d6e47cb84ea5fa748fe1c28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-006548-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
333 934.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО, БЕНЗИН А-95
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
07.07.2026 13:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
11. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: згідно з бюджетним призначенням та потребою у закупівлі, очікувана вартість ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар, доставку, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усі інші витрати згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Для визначення очікуваної вартості замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 - здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі (а саме, середні ціни на пальне 06.07.2026р. в Рівненській області, розміщені на сайті Мінфіну) в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель. Очікувана вартість на : - Бензин А-95 -74,35 грн./л; - Дизельне паливо – 75,07 грн/л;
-
Дата публікації:
07.07.2026 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1207050 - Експлуатація державних водогосподарсько-меліоративних комплексів і будівництво та реконструкція меліоративних систем
Сума333 934.78 UAH