-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прання та прасування білизни відповідно до коду ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-004325-a
Завершена
602 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0fb7d8b3ab5e4f868ac92692efdbd6c7
Внутрішній номер закупівлі:
29747404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-004325-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНФЕКЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003534
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Байрона, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена МОСКОВА +380577037138 odkib@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
602 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 12:05 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 12:05 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:15
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 16.07.2026 12:18
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴602 000.00 Послуги з прання та прасування білизни відповідно до коду ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення