-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прання та прасування білизни відповідно до коду ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Оголошено тендер
722 400.00
UAH
Номер:
395e4a1dcb584e2195e3762fc3925f92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-07-005145-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНФЕКЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003534
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Байрона, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНФЕКЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003534
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Байрона, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
722 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прання та прасування білизни відповідно до коду ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.07.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума722 400.00 UAH