-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль таблетована для пом`якшення води
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-003202-a
Торги не відбулися
183 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
1dcfa80cbf2f484c8be7b48fd88e528c
Внутрішній номер закупівлі:
29746286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-003202-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 11:23 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 11:23 - 16.07.2026 09:00
Аукціон:
з 17.07.2026 13:46
Період кваліфікації:
16.07.2026 09:00 - 27.07.2026 16:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 333.33 Сіль таблетована для пом`якшення води