• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сіль таблетована для пом`якшення води

Оголошено тендер

220 000.00 UAH
Номер: a81a74c71ce442b2894720f6ed357b6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-07-003123-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сіль таблетована для пом`якшення води
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію
Дата опублікування: 07.07.2026 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сіль таблетована для пом`якшення води
Код ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію
Кількість 10 тонна
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 000.00 UAH