-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підвального приміщення для облаштування найпростішого укриття ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ», розташованого за адресою: Україна, вул. Архипа Люльки, буд. 9А, м. Біла Церква Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-010864-a
Завершена
1 284 234.17
UAH без ПДВ
Номер:
de59e5b840aa46c2b0b791bde7b1c0bb
Внутрішній номер закупівлі:
29742984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-010864-a
Замовник:
ЗП (ПТ) О "БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536716
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Архипа Люльки, 9-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Втюріна Юлія Андріївна +380456362474 anti12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 284 234.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 22:32 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 22:32 - 17.07.2026 22:00
Аукціон:
20.07.2026 15:30 - 20.07.2026 15:53
Період кваліфікації:
20.07.2026 15:53 - 25.07.2026 08:36
Період завантаження договору:
31.07.2026 00:00 - 10.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 284 234.17 Поточний ремонт підвального приміщення для облаштування найпростішого укриття ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ», розташованого за адресою: Україна, вул. Архипа Люльки, буд. 9А, м. Біла Церква Київської області