-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Медичні матеріали (Система ПК)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009828-a
Завершена
299 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5e45ba4b46f14a8abd2bb6164ad56606
Внутрішній номер закупівлі:
29741920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-009828-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ" НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (КНП "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005832
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, м. Новоселиця, пров. Лікарняний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Регіна Савчук +380993056626 5.9385.0.2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:56 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 16:56 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:39
Період кваліфікації:
14.07.2026 00:00 - 14.07.2026 16:53
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 000.00 Медичні матеріали (Система ПК)