-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали
Оголошено тендер
320 000.00
UAH
Номер:
65541d1b62d94d3f91467a3e0debdabf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-011958-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ" НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (КНП "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005832
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, м. Новоселиця, пров. Лікарняний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ" НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (КНП "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005832
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, м. Новоселиця, пров. Лікарняний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
06.07.2026 16:47
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Потреба зумовлена діяльністю лікарні, і необхідністю бути забезпеченими медичними виробами. Закупівля відкриті торги з особливостями опублікована після того як запит ціни пропозицій не відбувся, відповідно до абз.3 п. 11-1 Постанови.
-
Дата публікації:
14.07.2026 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Код класифікації видатківКПК-2026:2308060 - Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення
Сума320 000.00 UAH