-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009463-a
Завершена
748 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
25091caca1ae4802bff9c77734bfa500
Внутрішній номер закупівлі:
29741559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-009463-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
748 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:43 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 16:43 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 14:29
Період кваліфікації:
14.07.2026 00:00 - 20.07.2026 17:46
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴748 833.33 Набої калібру 7,62х39 мм