-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої
Оголошено тендер
898 600.00
UAH
Номер:
e1ff7991205c41388fcbfc3494a26ae6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-010987-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
898 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набої
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
06.07.2026 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума898 600.00 UAH