-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт тротуару по вул. Мазепи в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009281-a
Завершена
845 285.83
UAH без ПДВ
Номер:
dacc588caf884b9da90cd8e7f099b199
Внутрішній номер закупівлі:
29741383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-009281-a
Замовник:
Білецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029160
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, село Біла, вулиця Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ніколенко Тетяна Олександрівна +380957671796 nikolenkotanya3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
845 285.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 17:06 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 17:06 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:14
Період кваліфікації:
14.07.2026 00:00 - 17.07.2026 16:15
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴845 285.83 Поточний ремонт тротуару по вул. Мазепи в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області