• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт тротуару по вул. Мазепи в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Оголошено тендер

1 014 343.00 UAH
Номер: 6b75beccb6fa4f02b85d23bd8aeda9a7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-06-010495-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Білецька сільська рада
Замовник: Білецька сільська рада
Очікувана вартість: 1 014 343.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт тротуару по вул. Мазепи в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.07.2026 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілецька
Сума1 014 343.00 UAH